Zostań wolontariuszem! Rusza kolejna edycja programu "Ochotnicy warszawscy"

2021-01-27 15:23 P.R
Zostań wolontariuszem! Rusza kolejna edycja programu Ochotnicy warszawscy
Autor: klimkin fot. klimkin

Wolontariat w Centrum Wielokulturowym, pomoc w nauce dzieciom z rodzin zastępczych i osobom starszym, opieka nad zwierzętami - to tylko niektóre z form wolontariatu oferowanych w ramach projektu "Ochotnicy warszawscy". Rusza kolejna edycja programu!

Rozpoczyna się kolejna edycja projektu "Ochotnicy warszawscy", który zachęca mieszkańców miasta do aktywności społecznej, a także wspiera warszawskich wolontariuszy i organizatorów wolontariatu. Każdy kto ma chęci i odrobinę czasu wolnego może na stronie internetowej projektu wyszukać ofertę dla siebie wpisując nazwę organizacji, zadania lub lokalizację. Wolontariat może dotyczyć edukacji, ekologii i zieleni, kultury, pomocy społecznej, sportu, zdrowia lub zwierząt. Możliwy jest także e-wolontariat. Aktualne oferty wolontariatu, które mogą umieszczać organizacje oraz instytucje, można znaleźć na stronie www.ochotnicy.waw.pl. Od 2016 r. pod tym adresem ponad 640 podmiotów zamieściło łącznie blisko 1300 ofert wolontariatu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sousa już w Polsce. Będziesz w szoku, co ze sobą zabrał