Złodziej pogryzł ochroniarza ze sklepu

2022-11-09 7:57
Zdjęcie z interwencji Policji
Autor: fot. Policja

46-latek ukradł alkohol ze sklepowej półki. Gdy wychodził, nie płacąc za towar, ochroniarz wybiegł za nim. Złodziej nie chciał oddać swojego łupu i ugryzł ochroniarza w rękę.

Ukradł ze sklepu alkohol i ugryzł ochroniarza

Rzeczniczka Komendy Rejonowej Warszawa IV nadkom. Marta Sulowska przekazała, że do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskiej Woli. "Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że pracownik ochrony w pościgu ujął złodzieja" - podkreśliła policjantka.

Według ustaleń śledczych 46-latek zatrzymany przez ochroniarza wszedł wcześniej do sklepu i z półki sklepowej ukradł alkohol, a następnie chciał wyjść nie płacąc za towar.

"Zareagował na to pracownik ochrony, który wybiegł za mężczyzną. 46-latek ugryzł go w rękę, aby utrzymać się w posiadaniu butelki alkoholu i próbował uciec" - wyjaśniła nadkomisarz.

Po zatrzymaniu mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z ogromną prędkością wjechał na stację paliw. Zatrzymał się w środku sklepu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE