Zderzenie ciężarówek na A2. Z jednej z nich wypadł sprzęt AGD

2021-03-23 15:27
BEZNADZIEJNE zachowanie! Dopadła ich policja z Torunia. Rekordzista był pijany jak SMOK
Autor: Magdalena Witt-Ratowska BEZNADZIEJNE zachowanie kierowców! Dopadła ich policja z Torunia. Rekordzista był pijany jak SMOK

Do groźnej sytuacji doszło na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Wiskitki w województwie mazowieckim. Zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki, w wyniku czego z jednej z naczep wypadł sprzęt AGD. Są duże utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 14:00 na autostradzie A2. Na wysokości miejscowości Wiskitki jedna ciężarówka uderzyła w drugą w wyniku czego z naczepy na autostradę wypadł sprzęt AGD - pralki i lodówki. W zderzeniu nikt nie został ranny. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują służby. Na trasie w kierunku Łodzi występują jednak duże utrudnienia. Czynny jest tylko jeden pas.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

E-polska: Rok od pandemii

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE