Szeryf na Alei Stanów Zjednoczonych

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Szeryf na Alei Stanów Zjednoczonych

Zawzięty "szeryf" na Alei Stanów Zjednoczonych - zobaczcie, co wyprawia na drodze!

2022-03-23 15:04

Do sieci trafiło nagranie sytuacji z Alei Stanów Zjednoczonych. Wideo jest dowodem braku rozsądku i lekkomyślności jednego z kierowców. Chcąc "ukarać" autora nagrania, sam stworzył wielkie zagrożenie na drodze. Film znajdziecie w naszym artykule.

Szeryf drogowy - to określenie, wbrew pierwszemu skojarzeniu, nie jest pozytywne. Mówi się tak o kierowcach, którzy za wszelką cenę próbują ukarać innych użytkowników jezdni za błędy. Najczęściej jednak w takiej sytuacji sami stwarzają niebezpieczeństwo na drodze. Przykładem takiego szeryfa jest kierowca ciemnego volvo, którego zobaczyć można na nagraniu w sieci. Jego zachowanie zarejestrowano kamerą pokładową. W opisie filmiku czytamy, że kierowcy nie spodobało się to, że autor nagrania skorzystał z pasa, który za chwilę zamienia się w BUS PAS. Co stało się później? Najlepiej zobaczyć to na nagraniu. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Pościg za pijanym kierowcą

Drogowy szeryf zajeżdża drogę i hamuje przed maską - WIDEO

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM, gdzie trafiają nagrania niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach. Do takich bez wątpienia zaliczyć można tę z Alei Stanów Zjednoczonych. Na filmie zobaczyć możemy, jak kierowca volvo wyprzedza autora nagrania i gwałtownie hamuje przed jego maską. Nie odpuszcza nawet wówczas, gdy nagrywający próbuje uciec od niego na bezpieczną odległość. Takiego zachowania nie da się uzasadnić troską o przestrzeganie przepisów drogowych. Zobaczcie, jak to wyglądało. Wideo poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE