Zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem pod choinkę! Kup świąteczny voucher do TEPfactor

2021-12-01 7:00

Święta tuż, tuż! Chcesz w tym roku zaskoczyć swoich bliskich czymś wyjątkowym? Niezapomnianym prezentem pod choinkę będzie z pewnością świąteczny voucher do parku rozrywki TEPfactor – jedynego takiego miejsca dla rodzin i przyjaciół w Warszawie. Sprawdź szczegóły!

Zabawa, adrenalina, uśmiech, a przede wszystkim niezapomniane chwile – to wszystko możesz podarować swoim bliskim w świątecznym voucherze do wyjątkowego parku rozrywki TEPfactor w Warszawie. Vouchery prezentowe dostępne są w opcji 3 i 4-godzinnej, ale do każdego biletu dołączony zostaje specjalny bonus w postaci 30 minut dodatkowej gry. Na wykorzystanie vouchera obdarowany będzie miał aż 12 miesięcy!

Jak kupić świąteczny voucher do TEPfactor? Do wyboru masz dwie opcje. Zakupu możesz dokonać bez wychodzenia z domu przez stronę internetową www.tepfactor.pl. Zamówienie przyjdzie wtedy na skrzynkę mailową. Drugą opcją jest zakup na miejscu. Wówczas otrzymasz voucher w pięknej wydrukowanej formie.

TEPfactor – wyjątkowy park rozrywki w Warszawie

TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób musisz sprostać wyzwaniom. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.

Wbrew pozorom, TEPfactor nie jest escape roomem. Labirynt jest otwarty, a do 20 pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymujesz wskazówki, które pomagają otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! Na przejście całej gry potrzeba od 3-4 godzin.

TEPfactor jest dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie weekend ze znajomymi, rodziną czy znaleźć chwilę na relaks. Możesz tu zorganizować oryginalne urodziny, imprezy integracyjne dla firm, wieczory kawalerskie, panieńskie i wiele innych. W ofercie TEPfactor znajdziesz też salę konferencyjną, strefę chillout oraz kącik bistro.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.tepfactor.pl. Odwiedź też TEPfactor na Facebooku, by być na bieżąco i nie przegapić najnowszych ofert oraz promocji. Do zobaczenia w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE