Zaskakujący wyczyn przeciwnika maseczek. Przeskoczył po dachach kilku radiowozów [WIDEO]

2020-10-26 18:36
Polski Assasin's Creed
Autor: RM / Twitter

Oprócz protestów kobiet, w weekend w stolicy naszego kraju zebrali się również przeciwnicy noszenia maseczek oraz obostrzeń wprowadzonych przez rząd w ramach walki z pandemią COVID-19. Jeden z protestujących zdobył się na wyjątkowy akrobatyczny wyczyn, którego finał nie był zbyt przyjemny. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na wideo, które możecie zobaczyć na ESKA Warszawa!

RELACJĘ NA ŻYWO z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet 26.10.2020 znajdziesz >>TUTAJ<<

Na filmie możemy zobaczyć, jak mężczyzna z biało-czerwoną opaską na ramieniu wykonuje efektowne skoki między kolejnymi radiowozami ustawionymi na Placu Defilad w celu zabezpieczenia protestu. Niestety końcowe lądowanie nie poszło po myśli protestującego. Upadek z takiej wysokości musiał być bolesny.

Policja bardzo szybko ujęła protestującego, który dopuścił się tego efektownego, choć zdecydowanie nielegalnego czynu.

Protest antymaseczkowy w Warszawie 

Protest "antymaseczkowy", nazywany też "antycovidowym", zebrał rzeszę przeciwników wprowadzania obostrzeń, którzy nie wierzą w prawdziwą skalę pandemii. Większość z nich pojawiła się na miejscu świadomie łamiąc obowiązujące obostrzenia - czyli bez zakrycia ust i nosa.

Nocne protesty kobiet na ulicach Warszawy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE