Zabójstwo na Nowym Świecie - ON MÓGŁ BRAĆ UDZIAŁ W ZDARZENIU

2022-05-13 10:49

W niedzielę, 8. maja grupa mężczyzn pobiła i kilkukrotnie dźgnęła nożem młodego mężczyznę. Zmarł pomimo szybkiej pomocy medyków. Policja wciąż szuka winnych zabójstwa na Nowym Świecie. Pojawił się pierwszy trop - zdjęcia mężczyzny, który mógł brać udział w zdarzeniu.

Zabójstwo na Nowym Świecie wydarzyło się około 4. nad ranem w niedzielę, 8. maja. Z pierwszych informacji przekazywanych mediom przez stołeczną policje wynikało, że do jednego ze sklepów monopolowych na wysokości ulicy Foksal wszedł zakrwawiony mężczyzna proszący sprzedawców o pomoc. Na ratunek niezwłocznie ruszyła wezwana karetka pogotowia. Przybyli też mundurowi. Rannemu zaczęto udzielać pomocy, lecz jego życia nie udało się ocalić - po przewiezieniu do szpitala stwierdzono zgon. Śledczy wciąż badają sprawę i szukają sprawców morderstwa. Wiadomo, że była to grupa mężczyzn. Mundurowi opublikowali w sieci zdjęcia z monitoringu, na których widać uczestnika zajścia.

Czy zdalna edukacja zostanie po pandemii?

Policja prosi o pomoc w odszukaniu uczestnika zdarzenia

Dokładne okoliczności zdarzenia wciąż nie są znane. Najprawdopodobniej doszło do awantury między ofiarą a grupą pijanych mężczyzn. Z tego wywiązała się bójka, podczas której któryś z napastników ugodził mężczyznę nożem. Wizerunek jednego z uczestników zajścia zarejestrowała kamera. To mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem. Tego dnia ubrany był w czarne spodnie, czarną bluzę z dwoma białymi paskami wzdłuż rękawów i czarne buty.

Policja prosi naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia o zgłaszanie się i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112. Zdjęcia mężczyzny zobaczycie w galerii na szczycie artykułu.

Źródło: srodmiescie.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE