Z OSTATNIEJ CHWILI: STRZAŁY na Gocławiu i KAŁUŻA krwi! Co się stało? [GALERIA]

2021-05-07 16:01
Strzały na Gocławiu
Autor: Ewa Sas Strzały na Gocławiu

Gocław: strzały w okolicach pralni. Doniesienia mówią o kałuży krwi na parkingu pod budynkiem. Makabryczne sceny rozgrywały się w Warszawie 7 maja po godzinie 14:00. Świadkowie zdarzenia mówią o strzelaninie. Z naszego artykułu dowiecie się, co się stało oraz czy są ofiary.

Z OSTATNIEJ CHWILI: STRZAŁY na Gocławiu i KAŁUŻA krwi! Czy ktoś został ranny? Na warszawskim Gocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Po godzinie 14.00, niedaleko skrzyżowania Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego z Władysława Umińskiego paść miały strzały. Jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala. Na parkingu nieopodal pralni widnieć ma kałuża krwi. Świadkowie mówią o strzelaninie. Na miejscu jest już policja, która podejmuje niezbędne działania, straż pożarna oraz karetki pogotowia. Teren przed budynkiem jest ogrodzony policyjną taśmą. 

STRZAŁY na Gocławiu i KAŁUŻA krwi! Co się stało?

Według najnowszych informacji w pralni znajdowała się osoba z niebezpiecznym narzędziem. Strzały oddać mieli policjanci.

Według nieoficjalnych informacji, jedna osoba nie żyje.

Skradzione Audi A4 odzyskane tego samego dnia

ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY

Strzały na Gocławiu i akcja policji - AKTUALIZACJA 15:45. W mediach pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji o zdarzeniu. Niektóre źródła donoszą, że w pralni znajdowało się dwóch mężczyzn spożywających alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do bójki, w trakcie której mężczyzna zabił swojego towarzysza nożem. Następnie prawdopodobnie chciał odebrać sobie życie raniąc się nożem i próbując poderżnąć sobie gardło. Według relacji świadków, zakrwawiony mężczyzna wyszedł na zewnątrz. Gdy na miejscu pojawiła się policja, miał zaatakować funkcjonariuszy. Wtedy padły strzały ostrzegawcze. Mężczyzna został obezwładniony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE