Wypadek na Mokotowie: nieoznakowany radiowóz zderzył się z autobusem. Policjanci w szpitalu

2022-09-12 14:28
Sygnał świetlny
Autor: pixabay.com Sygnał świetlny

W poniedziałek, 12 września doszło do wypadku przy skrzyżowaniu ul. Modzelewskiego z al. Lotników. Nieoznakowany policyjny opel zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Karetka zabrała dwie osoby z samochodu osobowego.

Zderzenie nieoznakowanego radiowozu i autobusu miejskiego

Do zdarzenia doszło w południe w poniedziałek, 12 września. Jak przekazała nam Elżbieta Zagórska z Komendy Stołecznej Policji, na skrzyżowaniu ul Modzelewskiego z al. Lotników nieoznakowany radiowóz marki Opel zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Po wypadku nie wystąpiły utrudnienia w ruchu. Zagórska dodała, że o godzinie 14:00 wciąż trwały jeszcze czynności na miejscu zdarzenia.

Poszkodowani kierowca i pasażer z radiowozu

Karetka zabrała mundurowych z nieoznakowanego radiowozu. Rzeczniczka nie informowała o stanie ich zdrowia.

Słynna wierzba na Gocławiu zniszczona. Tak wygląda po "pielęgnacji"

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE