WYPADEK KOŁO MIŃSKA MAZOWIECKIEGO - nowe informacje o tragedii w Grębiszewie

2021-07-20 5:41
Wypadek w Grębiszewie
Autor: PAP / KP PSP Mińsk Mazowiecki Wypadek w Grębiszewie

Mamy nowe informacje na temat tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Grębiszew niedaleko Mińska Mazowieckiego. Na drodze krajowej nr 50 samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Zginęły cztery osoby w tym dwoje dzieci. Więcej szczegółów w artykule.

Wypadek w Grębiszewie - 4 osoby nie żyją

Wypadek w Grębiszewie kosztował życie 4 osób. W miejscowości Grębiszew zginęła dwójka dzieci, ich ojciec oraz kierowca ciężarówki. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek też przed południem w powiecie mińskim. Na drodze krajowej numer 50, na wysokości Grębiszewa, czołowo zderzyły się tir i samochód osobowy. W aucie jechała czteroosobowa rodzina. Przeżyła jedynie matka, która została przetransportowana do szpitala. Jakie były okoliczności wypadku? W jakim stanie jest poszkodowana kobieta? Jakie utrudnienia występują na trasie? Wszystkie informacje na ten temat w dalszej części artykułu.

Ogromne korki i utrudnienia przez budowę drugiej estakady na skrzyżowaniu ulic Marsa i Żołnierskiej

Wypadek koło Mińska Mazowieckiego - kobieta walczy o życie

Z informacji uzyskanych przez naszego reportera wynika, że kobieta, która przeżyła wypadek w Grębiszewie koło Mińska Mazowieckiego jest w bardzo ciężkim stanie. Na miejscu znalazło się lotnicze pogotowie ratunkowe, lecz poszkodowaną do najbliższego szpitala zabrano karetką. Takie informacje przekazała Justyna Sochacka, rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie. Na DK 50 zginęły w sumie 4 osoby: rodzina rannej kobiety - dwoje dzieci i mąż, a także kierowca ciężarówki.

Jak doszło do wypadku w Grębiszewie?

Na prostej drodze, przy dobrych warunkach atmosferycznych, ciężarówka z naczepą zderzyła się czołowo z samochodem osobowym. Na razie nie są znane przyczyny tego wypadku, ale możemy mówić o wstępnych ustaleniach. Rzecznik KSP Sylwester Marczak poinformował, że kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na nadjeżdżającą ciężarówkę. Wiele wskazuje na to, że jej kierowca próbował uniknąć zderzenia z osobówką.

Wypadek w Grębiszewie - jakie utrudnienia na drodze?

Krajowa 50-tka jest po wypadku w Grębiszewie całkowicie zablokowana. Policja kieruje samochody na objazdy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE