Wyjątkowy napis ułożony z autobusów! Miejskie Zakłady Autobusowe grają dla WOŚP [WIDEO, AUDIO]

2020-01-12 11:18
Miejskie Zakłady Autobusowe grają dla WOŚP
Autor: Miejskie Zakłady Autobusowe, mat. prasowe Miejskie Zakłady Autobusowe grają dla WOŚP

Już dziś 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Od rana tysiące wolontariuszy krąży z puszkami, żeby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Od rana zaczęły też Miejskie Zakłady Autobusowe! Z pojazdów ułożono wyjątkowy napis. Wszystko po to, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Centrum 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się oczywiście w Warszawie. Na placu Teatralnym stanęło studio, które na jeden dzień będzie siedzibą fundacji. To miejsce, z którego będzie nadawana transmisja z 28. finału WOŚP. Na placu Bankowym stoi scena, gdzie od 15.30 będzie można wysłuchać koncertów najlepszych polskich wykonawców. Wśród nich m.in. Majka Jeżowska, która "rozwaliła system" podczas ostatniego festiwalu Pol'and'Rock. W Warszawie finał WOŚP zaczął się już wczoraj, gdy na stołecznych ulicach pojawili się uczestnicy biegu "Policz się z cukrzycą". Od rana czuwają wolontariusze z puszkami, a na zajezdni autobusowej przy ulicy Ostrobramskiej od godziny 9.30 kilkadziesiąt autobusów układa się w wyjątkowy napis "SIEMA". To wszystko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej!

- Układamy specjalny napis, który ma nas wirtualnie połączyć z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! - mówi rzecznik Miejskich Zakładów Autobusowych, Adam Stawicki.

- 24 autobusy na terenie zajezdni Ostrobramska stworzą napis, który będzie widoczny z powietrza. Będzie to napis "SIEMA". To jest chyba nawet bardziej popularne powiedzenie od samego WOŚP-u, a w ten sposób także pozdrawiamy - tłumaczy Stawicki.

Miejskie Zakłady Autobusowe zapraszają także do udziału w licytacji - jej zwycięzca będzie mógł przejechać się odrestaurowanym przedwojennym autobusem.

POSŁUCHAJ:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE