WOŚP 2023: Moto Orkiestra ruszy na Bemowie 29 stycznia!

2023-01-29 12:11
Najbardziej spektakularne aukcje dla WOŚP 2023
Autor: Piętka Mieszko/AKPA Najbardziej spektakularne aukcje dla WOŚP 2023

29 stycznia 2023 roku na warszawskim Autodromie Bemowo, odbędzie się po raz kolejny Moto Orkiestra. Jest ona największą charytatywną imprezą motoryzacyjną organizowaną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Automobilklub Polski.

Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z Rajdu Barbórki, w ciągu całego dnia odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi, po specjalnie na tą okazję przygotowanej trasie. Jednocześnie organizatorzy postarają się pobić ubiegłoroczny rekord zebranych środków, Moto Orkiestrę 2023 roku, po raz kolejny wspierać będzie swoimi zasobami Dzielnica Bemowo. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tegorocznej edycji poza przejazdami samochodami, licytacja obejmie również gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów wydarzenia.

„Niezmiennie i mamy nadzieję do końca świata i jeden dzień dłużej, gramy i jeździmy w styczniowy weekend dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moto Orkiestra 2023 roku zaplanowana jest pod kątem maksymalnych wrażeń z jazdy wyjątkowymi samochodami dla wszystkich, którzy 29 stycznia, pojawią się na Autodromie Bemowo. Zamówiliśmy świetną pogodę i mamy zapewnienia od najlepszych polskich kierowców rajdowych, iż pojawią się za kierownicami swoich aut, aby sprawić jak najwięcej frajdy i jednocześnie zapełnić puszki z logo WOŚP. Mamy także w planie wiele niezapomnianych atrakcji od sprawdzonych Partnerów imprezy - jednym słowem 29 stycznia musicie nas odwiedzić!” - powiedział Jakub Siemczuk, organizator Moto Orkiestry 2023.

Moto Orkiestra 2023 dla wszystkich maniaków motoryzacji!

W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, już w samo południe na Autodromie Bemowo, odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy.

Organizatorzy otrzymali już oficjalne potwierdzenia udziału największych gwiazd polskiej, europejskiej oraz światowej sceny rajdowej, wyścigowej, driftingowej, a także sceny motocyklowej i off-roadowej. Gwiazdy  poprowadzą całą imprezę, licytacje przejazdów oraz gadżetów.

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych.

Dodatkowe astracje dla najmłodszych będą czekały na nich w budynku Automobilklubu Polski. W tym roku będzie możliwość odbycia lotu helikopterem czy usiąść za sterami szybowca. Jak co roku będzie możliwość oddania krwi w busie krwiodawstwa.

WOŚP 2023: Moto Orkiestra ruszy na Bemowie 29 stycznia!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe
„Chwile przed tragedią miejsce tętniło życiem”. Ogromny pożar stadniny na Białołęce. Spłonęło 8 koni

QUIZ. Te sitcomy bawiły Polaków do łez. Pamiętasz tych bohaterów?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Na jakiej ulicy mieszkają bohaterowie sitcomu "Świat według Kiepskich"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE