Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer! Czekać będzie moc tanecznych atrakcji i niespodzianek!

2022-12-02 7:56
Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer! Czekać będzie moc tanecznych atrakcji i niespodzianek!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Już 5 grudnia rozpocznie się ostatni, finałowy przystanek roztańczonej trasy Virtual Dancer powered by Jogobella. W dniach 5-10 grudnia w warszawskiej galerii Atrium Targówek na przybyłych gości czekać będzie moc tanecznych atrakcji i niespodzianek, a także spotkania ze znanymi influencerami - Julią Żugaj, Ewą Poncyliusz, Wiciem i Dominikiem Rupińskim.

Tegoroczna jesień w galeriach handlowych Atrium jest radosna i roztańczona. Wszystko za sprawą trasy Virtual Dancer powered by Jogobella. Głównym celem cyklu wydarzeń jest zapewnienie zarówno młodszym odbiorcom, jak i całym rodzinom przestrzeni do wspólnego aktywnego spędzenia czasu w ramach rywalizacji w grze Just Dance - ta możliwa jest zarówno online jak i offline.

Od poniedziałku do soboty, w dniach 5 - 10 grudnia w godzinach od 12 do 20 na odwiedzających Atrium Targówek będzie czekać przygotowana strefa Virtual Dancer powered by Jogobella, w której będzie można zagrać w grę Just Dance i zawalczyć o nagrody. Do tej pory trasa miała 5 przystanków w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i w Szczecinie, na których zatańczyło ponad 1000! zarejestrowanych w konkursie osób i rozdano nagrody pieniężne o wartości 25 000 PLN.

Natomiast już w sobotę 10 grudnia odbędzie się wielki finał zarówno warszawskiego przystanku Virtual Dancer powered by Jogobella, jak i całej trasy, na którym zaplanowano dodatkowe atrakcje - oprócz wyzwań i konkursów w grze Just Dance na odwiedzających będą czekać influencerzy znani z TikTok’a - Julia Żugaj, Dominik Rupiński, Wiciu oraz Ewa Poncyliusz. Podczas sesji Q&A oraz meet & greet będzie można porozmawiać z twórcami, zbić piąteczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim zatańczyć z nimi w duetach!

Dodatkową atrakcją i elementem rywalizacji trasy Virtual Dancer powered by Jogobella są mistrzostwa, które potęgują element grywalizacji, odbywające się w dwóch etapach:

  • MISTRZOSTWA MIAST. Eliminacje offline odbywają się w 5 miastach Polski – Warszawie (dwa wydarzenia), Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Odwiedzający w tygodniu strefę mierzą się w tanecznej rywalizacji, a najlepsi tancerze otrzymają nagrody i zostają zaproszeni na weekendowe rywalizacje z TikTokowymi influencerami.
  • MISTRZOSTWA POLSKI. W rywalizacji online udział może wziąć każdy. W tym celu wystarczy wejść na TikToka i zatańczyć do przygotowanego z influencerami filtra - Feel Good Dance, udostępnionego na profilu Virtual Dancer. Wygrywa ten kto zdobędzie największą ilość polubień na TikToku. Zagraj i zdobądź tytuł Mistrza Polski Virtual Dancer. Pula nagród w tej konkurencji to aż 10 000 PLN.

Partnerem tytularnym wydarzenia Virtual Dancer jest marka Jogobella, która w ramach partnerstwa stworzyła również, we współpracy z twórcami specjalny filtr na TikTok - Feel Good Dance. Partnerem strategicznym jest Ubisoft, producent gry Just Dance, a partnerami medialnymi wydarzenia zostali Radio ESKA, serwis parentingowy Familie.pl oraz CD-Action wraz z CD-Action Family. Organizatorem całej trasy Virtual Dancer jest agencja GAM3RS_X, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji formatów łączących marki z gamingiem.

Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy

Śledź Virtual Dancer w social mediach i bądź na bieżąco

Więcej szczegółowych informacji odnośnie każdego z przystanków będzie można znaleźć na kanałach SM dedykowanych wydarzeniu:

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085879823854

IG: https://www.instagram.com/virtualdancer/

TikTok: https://www.tiktok.com/@virtualdancer2022

QUIZ. Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst? Przypomnij sobie, co nucisz pod nosem!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki Czerwonych Gitar pochodzi tekst: "Niewytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą druga dal"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE