Wielka Warszawska: Kiedy wyścigowe święto stolicy?

2022-09-23 21:08
Wielka Warszawska 2022 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Kiedy wyścigowe święto stolicy?
Autor: pixabay.com Wielka Warszawska 2022 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Kiedy wyścigowe święto stolicy?

Wielka Warszawska zbliża się wielkimi krokami! Już w ostatni weekend września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się wyścigowe święto stolicy. To nie tylko sportowe emocje, ale też szansa na zaprezentowanie szykownych stylizacji! Kiedy Wielka Warszawska 2022?

Wielka Warszawska 2022

Najlepsze konie w sezonie, klimat dawnej Warszawy i niepowtarzalne wyścigowe kreacje! Już 25 września w stolicy odbędzie się Wielka Warszawska 2022. To impreza organizowana każdego roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Historia Wielkiej Warszawskiej sięga XIX wieku. To jedna z najważniejszych gonitw sezonu, jest wzorowana na Grand Prix de Paris. Zwycięzca wyścigu otrzymuje Nagrodę Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

Czytaj także: Bez ławek na Moście Gdańskim. ZTM: "Byłaby to ingerencja w konstrukcję"

- Wielka Warszawska to idealny moment na zaprezentowanie szykownych stylizacji. Nie może zabraknąć również zjawiskowych nakryć głowy! Tradycyjnie będzie można wziąć udział w konkursie na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu. W programie zobaczymy 9 wyścigów, a w tym gonitwę o Nagrodę Mosznej, Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Nagrodę Westminster Cardei oraz Królową służewieckich gonitw, czyli Wielką Warszawską - zachęcają organizatorzy.

Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.

A: NIEDZIELSKI: SKRÓCIMY KOLEJKI DO SPECJALISTÓW

QUIZ: Jak dobrze znasz gwarę warszawską? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 7
Co w gwarze warszawskiej oznacza słowo: antek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE