Warszawskie Targi Fantastyki. Tam znajdziecie fantastyczne prezenty

2022-12-07 8:00
Warszawskie Targi Fantastyki
Autor: fot. Warszawskie Targi Fantastyki

Warszawskie Targi Fantastyki organizowane są od 2015 roku. Jest to miejsce dla ludzi, którzy kochają fantastykę i gry „bez prądu”. Już za kilka dni na Targach Fantastyki można będzie znaleźć nie tylko setki fantastycznych prezentów pod choinkę, ale również i spotkać się pisarzami i ludźmi kultury. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie w artykule.

Warszawskie Targi Fantastyki

Warszawskie Targi Fantastyki za każdym razem przyciągają tłumy. W dniach 10 i 11 grudnia wydarzenie to odbędzie się w hali EXPO XXI Warszawa na ul. Prądzyńskiego 12/14. Jak zapewniają organizatorzy będzie to dobra okazja na zrobienie świątecznych zakupów, ale także czas na inspirujące spotkania z autorami ulubionych książek.

Na targach znajdzie się blisko dwieście stoisk Fantastycznych Wystawców. Będzie tam można znaleźć nie tylko przedmioty codziennego użytku, gry planszowe i książki, ale również artykuły hobbystyczne i oryginalną biżuterię, gadżety i kosmetyki. Zaplanowane są również strefy stworzone przez większe i mniejsze wydawnictwa gier planszowych z całej Polski oraz panele dyskusyjne z gośćmi targów.

Na Targach spotkać możecie Fantastycznych Gości, pojawi się tam: Artur Chmiel, Przemysław Duda, D.B. Foryś, Michał Gołkowski, Kamila Goszczyńska, Marcin Halski, Jacek Komuda, Magdalena Kozak, Agnieszka Kulbat, Adam Kwapiński, Marek Mydel, Andrzej Pilipiuk, Beata Sawoń, Małgorzata Starosta, Ignacy Trzewiczek, Robert M. Wegner, Adam Wieczorek i Przemysław Wojtkowiak.Zimowa edycja Targów Fantastyki to ciekawy pomysł na weekend w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub drugiej połówki.

Targi odwiedzać będzie można w sobotę w godzinach od 10:00 – 20:00 i w niedzielę od 10:00 – 18:00. Ceny biletów jednodniowych dostępnych w trakcie imprezy: normalny: 10,00 zł, ulgowy: 5,00 zł (przeznaczony dla uczestników poniżej 13. roku życia), najmłodsi fani fantastyki (poniżej 7. roku życia) mają wstęp za darmo.

Dokładny plan wydarzeń organizowanych w trakcie Warszawskich Targów Fantastyki znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE