Warszawa: wypadek na moście Skłodowskiej - czy są ofiary?

2021-06-10 10:09
Pilne!
Autor: Radio Eska

Około godziny 8 rano na moście Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie doszło do groźnego wypadku. Zderzyło się tam kilka samochodów. Na trasie są utrudnienia. Czy ktoś ucierpiał? Ile aut brało udział w kolizji? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Wypadek na moście Marii Skłodowskiej-Curie

Wypadek w Warszawie - z naszych informacji wynika, że około godziny 8 rano doszło do poważnego wypadku w Warszawie. Zdarzenie miało miejsce na moście Marii Skłodowskiej-Curie. Jeden z naszych reporterów przekazał wiadomość o tym, że na moście zderzyło się w sumie sześć pojazdów. Na trasie są utrudnienia w ruchu. Apelujemy do wszystkich, by w miarę możliwości omijali to miejsce. Czy w wypadku na moście Skłodowskiej ktoś ucierpiał? O tym w dalszej części tekstu.

Mieszkańcy nie chcą zwężenia ulicy Sokratesa

Wypadek na moście Skłodowskiej-Curie - jedna osoba poszkodowana

Z przekazanych nam informacji dowiadujemy się, że w wyniku wypadku urazu kręgosłupa doznała osoba będąca w jednym z pojazdów. Pozostałym nic się nie stało. Na miejscu działają odpowiednie służby.

Utrudnienia na moście Skłodowskiej-Curie

Po zderzeniu sześciu aut, wystąpiły spore utrudnienia w ruchu. Po godzinie 10 wciąż zablokowany był pas ruchu w kierunku Bielan. Na trasie utworzył się korek.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE