Warszawa: wypadek na moście Skłodowskiej - czy są ofiary?

Pilne!
Autor: Radio Eska

Około godziny 8 rano na moście Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie doszło do groźnego wypadku. Zderzyło się tam kilka samochodów. Na trasie są utrudnienia. Czy ktoś ucierpiał? Ile aut brało udział w kolizji? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Wypadek na moście Marii Skłodowskiej-Curie

Wypadek w Warszawie - z naszych informacji wynika, że około godziny 8 rano doszło do poważnego wypadku w Warszawie. Zdarzenie miało miejsce na moście Marii Skłodowskiej-Curie. Jeden z naszych reporterów przekazał wiadomość o tym, że na moście zderzyło się w sumie sześć pojazdów. Na trasie są utrudnienia w ruchu. Apelujemy do wszystkich, by w miarę możliwości omijali to miejsce. Czy w wypadku na moście Skłodowskiej ktoś ucierpiał? O tym w dalszej części tekstu.

Mieszkańcy nie chcą zwężenia ulicy Sokratesa

Wypadek na moście Skłodowskiej-Curie - jedna osoba poszkodowana

Z przekazanych nam informacji dowiadujemy się, że w wyniku wypadku urazu kręgosłupa doznała osoba będąca w jednym z pojazdów. Pozostałym nic się nie stało. Na miejscu działają odpowiednie służby.

Utrudnienia na moście Skłodowskiej-Curie

Po zderzeniu sześciu aut, wystąpiły spore utrudnienia w ruchu. Po godzinie 10 wciąż zablokowany był pas ruchu w kierunku Bielan. Na trasie utworzył się korek.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE