Warszawa: mężczyzna groził sprzedawcy owoców. Szuka go policja

2022-07-18 9:22

Policjanci z Białołęki poszukują mężczyzny, który przy ul. Książkowej w Warszawie handlował owocami i chciał się pozbyć konkurencji. Poszukiwany uderzył w twarz i groził mężczyźnie, który oferował niższe ceny po drugiej stronie ulicy.

To historia niczym z lat 90. Około 35-letni mężczyzna handlujący owocami przy ul. Książkowej 9f w Warszawie chciał pozbyć się konkurencji po drugiej stronie ulicy. W poniedziałek, 4 lipca podszedł do stoiska i ustawił się w kolejce. Gdy przyszła jego kolei, wdał się w ostrą dyskusję ze sprzedającym - groził mu, a w pewnym momencie uderzył w twarz! Wszystko przez to, że handlarz oferował niższe ceny owoców i warzyw. 

O krok od tragedii na torach. Strażnicy odnaleźli poszukiwanego chłopca

Pokrzywdzony zgłosił się na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i opublikowali zdjęcia poszukiwanego.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny

Mężczyzna ma około 200 cm wzrostu, włosy koloru czarnego zaczesane na bok, jest atletycznej budowy ciała. Ubrany był w białą koszulkę typu polo, czarne spodnie jeansowe o długości do kolan i czarne buty sportowe. Posiadał tatuaże na rękach i nogach. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki Audi A6.

Policjanci apelują o pomoc: jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 17, 47 723 52 21 powołując się na numer l.dz. KPD-I-3857/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

Wyłudził od seniorki 100 tys. zł. Szuka go policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE