W weekend kontrole policji w komunikacji, sklepach, na ulicach. Sprawdzą czy przestrzegane są obostrzenia

2021-03-19 21:36
Gdańsk: Nie będzie taryfy ulgowej! Policja sprawdzi, czy nosimy maseczki. DRAKOŃSKIE KARY
Autor: KMP Gdańsk Gdańsk: "Nie będzie taryfy ulgowej"! Policja sprawdzi, czy nosimy maseczki. DRAKOŃSKIE KARY

Policja włącza się do działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Liczba przypadków z dnia na dzień rośnie, padają kolejne rekordy zakażeń. Z tego względu w weekend będzie zwiększona liczba patroli.

Rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, nadkom. Sylwester Marczak zapowiedział, że w weekend na ulicach Warszawy możemy spodziewać większej liczby patroli w związku z pandemią COVID-19. "Każdym lekceważeniem obostrzeń przyczyniamy się do wydłużania czasu pandemii" - zapowiedział i dodał, że zasada, którą będą kierować się funkcjonariusze policji to zasada „Zero Tolerancji”. "Spotkać nas będzie można m.in. w miejscach gromadzenia się osób oraz środkach komunikacji publicznej i obiektach handlowych" – zapowiedział rzecznik.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Niespodziewany atak zimy w Polsce
Sonda
Bon żywnościowy. Czy to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE