Przeszklona podłoga na ruchomym tarasie: To jedyne takie miejsce na świecie! [WIDEO]

2021-11-18 16:39
Skyfall Warsaw
Autor: DW

W Warszawie powstał jedyny w swoim rodzaju taras widokowy. Na szczycie wieżowca Unit przy rondzie Daszyńskiego zakończyła się niedawno budowa "Skyfall Warsaw", czyli tarasu widokowego z przeszkloną podłogą, który potrafi się wychylić poza obrys budynku.

Ruchomy taras 200 metrów nad ziemią! Takiej atrakcji jeszcze nie było
ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Znajdująca się na 46. piętrze platforma wychyla się na zewnątrz o 15 stopni. Dodatkowe wrażenia zapewnia też przeszklona podłoga, przez którą widać całe centrum stolicy

- Na świecie są tarasy, które mają szklaną podłogę, są też takie, które się wychylają, ale żaden nie ma obu tych elementów, czyli wychylającej się platformy i przeszklonej podłogi. Do wychylającej się platformy dodaliśmy też efekty dźwiękowe co jeszcze bardziej zwiększa doznania - mówi rzecznik wykonawcy budynku Radosław Gurecki.

Współżycie w ciąży: odpowiedzi na najważniejsze pytania

Pytanie 1 z 10
Hormony rządzą twoim libido...

Taras ma być dostępny dla wszystkich warszawiaków w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE