Przeszklona podłoga na ruchomym tarasie: To jedyne takie miejsce na świecie! [WIDEO]

2021-11-18 16:39
Skyfall Warsaw
Autor: DW

W Warszawie powstał jedyny w swoim rodzaju taras widokowy. Na szczycie wieżowca Unit przy rondzie Daszyńskiego zakończyła się niedawno budowa "Skyfall Warsaw", czyli tarasu widokowego z przeszkloną podłogą, który potrafi się wychylić poza obrys budynku.

Ruchomy taras 200 metrów nad ziemią! Takiej atrakcji jeszcze nie było
ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Znajdująca się na 46. piętrze platforma wychyla się na zewnątrz o 15 stopni. Dodatkowe wrażenia zapewnia też przeszklona podłoga, przez którą widać całe centrum stolicy

- Na świecie są tarasy, które mają szklaną podłogę, są też takie, które się wychylają, ale żaden nie ma obu tych elementów, czyli wychylającej się platformy i przeszklonej podłogi. Do wychylającej się platformy dodaliśmy też efekty dźwiękowe co jeszcze bardziej zwiększa doznania - mówi rzecznik wykonawcy budynku Radosław Gurecki.

Współżycie w ciąży: odpowiedzi na najważniejsze pytania

Pytanie 1 z 10
Pierwszy trymestr to idealny czas na seks!

Taras ma być dostępny dla wszystkich warszawiaków w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE