Ukradł kabanosy i uderzył pracownika stacji paliw. Grozi mu do pięciu lat więzienia

2022-10-03 9:19
27-latek został zatrzymany
Autor: praga-polnoc.policja.gov.pl 27-latek został zatrzymany

Nawet na kilka lat za kratki może trafić 27-latek, który ukradł ze sklepu na stacji paliw paczkę kabanosów, po czym uderzył pracownika.

Targówek: ukradł kabanosy i uderzył pracownika stacji paliw

11 złotych - tyle warte były kabanosy, które ze sklepowej półki ukradł 27-latek.

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie stacji paliw na Targówku. Gdy pracownica zażądała zwrotu towaru, mężczyzna wraz z kolegą opuścił sklep. Pobiegł za nimi inny pracownik, który zatrzymał ich przy myjni automatycznej. Próbował jeszcze raz nakłonić 27-latka do zwrotu skradzionego towaru. Ten w odpowiedzi uderzył go dwukrotnie pięścią w twarz.

Pracownik wycofał się. Powiadomiono policję. W ślad za agresywnym klientem ruszył kierownik stacji. Dzięki pomocy napotkanego patrolu straży miejskiej ujęto 27-latka.

Na miejscu zjawili się policjanci, którzy zatrzymali złodzieja.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej. Następnego dnia został przesłuchany i usłyszał zarzut za kradzież rozbójniczą.

Za to przestępstwo grozi kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zrobił z samochodu mobilny magazyn. Policjanci znaleźli łącznie 24 kg narkotyków
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE