#tylkorazem

i

Autor: https://wot.waw.pl/project/tylkorazem/?fbclid=IwAR20sbQGijLcg-tVgEu2_2iI531Rpt9zfcNVG0xKUn_NAOapj4hTn2MuyXw

#TylkoRazem. Tak wspiera się warszawska branża turystyczna!

2020-12-07 14:30

Nie są w stanie działać bez siebie więc... polecają się nawzajem. Mowa o stołecznych instytucjach związanych z turystyką, które biorą udział w akcji #TylkoRazem. Posty oznacznone w ten sposób, zachęcają do korzystania z nowych ofert restauracji, muzeów czy hoteli, dostosowanych do nowego reżimu sanitarnego.

Ten chodnik powstał w jedną noc! Mieszkańcy Wilanowa wzięli sprawy w swoje ręce

#TylkoRazem- to hasło najnowszej akcji Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

Przez 14 dni w mediach społecznościowych będą udostępniane posty promujące różne instytucje związane z turystyką, które w trudnych czasach pandemii walczą o przetrwanie. Obserwując #TylkoRazem możemy poznać wirtualną ofertę muzeów i galerii a także propozycje hoteli czy restauracji.

"Mówimy o nowych pomysłach na zwiedzanie, a tych pomysłów jest dzisiaj bardzo dużo. Wprowadzane ograniczenia i restrykcje bardzo tę ofertę zmieniły i o tym też jest ta kampania. Podpowiadamy różne sposoby spędzania wolnego czasu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą"- mówi prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej Barbara Tutak.

Co ciekawe, instytucje nie promują w postach siebie, a inne przedsiębiorstwa z którymi są związane: i tak stołeczny ratusz zachęcał do zapoznania się z ofertą Zamku Królewskiego, a jeden z hoteli zachwalał usługi przewoźnika. Wszystko po to by pokazać, jak bardzo turystyce potrzebna jest solidarność.

"Mówimy że turystyka, zwłaszcza w dużych miastach, to zbiór naczyń połączonych. Hotel potrzebuje tour-operatora a tour-operator przewodnika. Wszyscy jesteśmy połączeni i potrzebujemy siebie, żeby przetrwać ten trudny czas" - dodaje Tutak.

Warszawska Organizacja Turystyczna na swojej stronie uruchomiła tez kalendarz adwentowy, gdzie zachęca do odkrywania świątecznej stolicy dzień po dniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE