Tragiczny wypadek na DK79. Czołowe zderzenie ciężarówki z autem dostawczym

2022-11-30 8:40
Zdjęcie z miejsca wypadku
Autor: internet / facebook / Policja Piaseczno

Do wypadku doszło na drodze krajowej 79, na odcinku między Piasecznem a Górą Kalwarią, w miejscowości Chojnów. Samochód ciężarowy zderzył się z samochodem dostawczym. W wypadku zginęła jedna osoba.

Tragiczny wypadek w miejscowości Chojnów

Na drodze krajowej 79, na odcinku między Piasecznem a Górą Kalwarią, w miejscowości Chojnów (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem dostawczym. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba - poinformował w środę PAP Łukasz Bik z centrali GDDKiA.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem mercedes sprinter z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym scania. W wyniku wypadku śmierć poniósł jeden z kierujących, drugi został przewieziony do szpitala. 

Do wypadku doszło około godz. 05.15. Przewidywany czas trwania utrudnienia na tym odcinku około 2 godz. Policja apeluje o kierowanie się na wyznaczone objazdy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE