Tragedia w szpitalu MSWiA w Warszawie. Mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze

2021-04-17 14:54
Tragedia w szpitalu MSWiA w Warszawie. Mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze
Autor: Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie Youtube/screen

Tragedia w warszawskim szpitalu MSWiA. 41-letni mężczyzna wypadł z okna na trzecim piętrze budynku, jego życia nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem. Trwa wyjaśnianie okoliczności przez policję. Podobne zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w Zabrzu.

W piątek w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie doszło do tragedii. 41-letni mężczyzna, wyskoczył z okna na trzecim piętrze budynku.

- Doszło do nieszczęśliwego wypadku. 41-letni mężczyzna wypadł z trzeciego piętra. Na tę chwilę jest wykluczony udział osób trzecich - powiedziała portalowi tvp.info st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu od razu podjęto akcję ratunkową. 41-latek był reanimowany, ale mimo prób uratowania jego życia, mężczyzna nie przeżył upadku z trzeciego piętra. Podobne zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w Zabrzu.

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Sonda
Czy uważasz, że zmiany w 300 Plus były potrzebne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE