Tragedia w Pułtusku - NOWE INFORMACJE w sprawie śmierci matki i córki

2021-10-03 13:52
Policja
Autor: pixabay.com Połajewo: Pijany kierowca schował się w aucie kolegi! Policjanci zaskoczeni

W sobotę, 2 października, media obiegła informacja o tragedii w Pułtusku. W rzece Narew odkryto zwłoki dziecka. Po kilku godzinach w wodzie znaleziono też ciało kobiety. To matka i córka, mieszkanki powiatu pułtuskiego. O sprawie wiadomo coraz więcej. Sprawdźcie informacje w naszym artykule.

Zwłoki matki i jej córki w rzece Narew - ta wiadomość zszokowała Polki i Polaków w sobotę, 2 października. Przypomnijmy, że odkrycia pierwszych zwłok dokonano w okolicach mostu wyszkowskiego. Sierż. Renata Soból z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przekazała mediom, że zgłoszenie o martwym dziecku w rzece mundurowi otrzymali około godziny 6:00 w sobotę, 2 października. Zauważył je wędkujący w okolicy strażak. Po godzinie 10:00 policja otrzymała zaś zgłoszenie o odkryciu w Narwi ciała kobiety niedaleko miejscowości Strzyże, około 5 kilometrów od miejsca znalezienia dziecka. Policji udało się ustalić, że jest to 39-letnia matka i jej 5-letnia córka.

Białoruski pogranicznik rzucał czymś w pojazd obserwacyjny polskiej Straży Granicznej. Zobacz wideo!

Nowe informacje w sprawie - policja zna prawdopodobne okoliczności

Policja znalazła samochód, którym przyjechała 39-latka z córką. Auto zaparkowane było nad rzeką, niedaleko ulicy Solnej. Zabezpieczono nagrania z monitoringu miejskiego, by prześledzić ostatnią trasę pojazdu. Według serwisu rmf24.pl, nagranie ma pokazywać, jak kobieta parkuje auto na ulicy Solnej, a potem wraz z dzieckiem kieruje się w stronę kładki nad rzeką. Tymczasem jeden z serwisów informacyjnych uzyskał od prokuratury najbardziej prawdopodobną wersję zdarzeń.

Dziennikarze serwisu Wirtualna Polska dowiedzieli się od Moniki Kosińskiej-Kaim, zastępczyni prokuratora rejonowego prokuratury w Pułtusku, że najbardziej prawdopodobną wersją zdarzeń jest to, że kobieta odebrała życie sobie i swojej córce. Na tę chwile nie można jednak ze stuprocentową pewnością potwierdzić tej tezy. Sekcje zwłok matki i córki zaplanowano na poniedziałek, 4 października.

Pomoc dla osób w kryzysie psychicznym

W Polsce funkcjonuje wiele jednostek zajmujących się pomocą dla osób w kryzysie psychicznym. Rozmowę lub poradę psychologa można otrzymać między innymi pod tymi bezpłatnymi numerami:

  • 116 123 - Kryzysowy Telefon Zaufania
  • 116 111 - Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
  • 22 484 88 04 - Telefon Zaufania Młodych
  • 22 484 88 01 - Antydepresyjny Telefon Zaufania

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE