To nagranie podbija internet! Zobacz sposób medyków na walkę z koronawirusem [GHOSTBUSTERS VOL.2]

2020-03-16 20:37
Musisz zobaczyć to wideo
Autor: Facebook/To nie z mojej karetki

Kolejny film z udziałem ratowników medycznych podbija internet. Po raz kolejny udowadniają, że pandemia koronawirusa... to nie koniec świata! Nagranie zatytułowane "Ghostbusters vol.2" wywoła uśmiech na twarzy nawet wśród tych najbardziej zestresowanych zaistniałą sytuacją!

Na nagraniu widzimy trzy osoby ubrane w kombinezony, gogle, rękawiczki i maseczki ochronne. Jadą karetką i - jak może się wydawać oglądającym wideo - starają się zapomnieć o przytłaczających obowiązkach. W tle słychać piosenkę z "Ghostbusters", czyli kultowej amerykańskiej komedii grozy. A ratownicy... mamy wrażenie, że gdybyśmy trafili do takiej karetki od razu byśmy wyzdrowieli! Nagranie zyskało uznanie widzów. "Bioderko chodzi u kolegi z tyłu, trzymajcie się ciepło" - czytamy. "Psychika to podstawa w chorobie. Dzięki Panowie za to że jesteście" - pisze internautka."Super szacuneczek za przede wszystkim bycie w gotowości do pełnego działania w tej trudnej sytuacji. Pokazujecie jak można być na pierwszej linii frontu i zarazem troszkę luzować poślady" - czytamy.

Bardzo podobne nagranie pojawiło się w piątek na profilu "Grześ Ratownik".

Koronawirus. Dzieci uczą jak myć ręce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE