Lotos rusza z wakacyjną promocją

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Lotos rusza z wakacyjną promocją. Paliwo będzie tańsze

Tańsze paliwo także na Lotosie. Stacja rusza z wakacyjną promocją. Sprawdź zasady

Uwaga kierowcy! Ważne informacje dla was! Od piątku, 1 lipca do końca sierpnia na stacjach Lotosu będzie obowiązywała promocja, dzięki której można kupić do 150 litrów paliwa miesięcznie z 30-groszowym rabatem na każdy litr. Taka sama promocja obowiązuje od kilku dni na stajach Orlenu.

W piątek 1 lipca br. rozpoczyna się ogólnopolska promocja "Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l".

Rabat na paliwo na stacjach Lotos

Promocja będzie obowiązywała w wakacje, tj. do 31.08.2022 roku., na wszystkich stacjach koncernu.

Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw Lotos, oprócz promocji "Wakacyjna Loteria LOTOS".

Taką samą promocję wprowadził niedawno Orlen.

– Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki Lotos Paliwa.

Tańsze paliwo na Lotosie. Zasady promocji

Aby otrzymać rabat 30 gr/l paliwa klient musi spełnić jeden warunek, tj. być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną kartę Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator (nośnik fizyczny lub kartę online) oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie www.lotosnavigator.pl.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart Lotos Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach Lotos. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie będą naliczane punkty Navigator.

W ciągu najbliższych dni, na analogicznych zasadach, zostanie również aktywowany dedykowany rabat dla użytkowników Karty Dużej Rodziny w wysokości 40gr/l. 

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45