Szokujące nagranie z Warszawy - pijana rowerzystka wjeżdża pod auto przy pl. Szembeka

2022-07-06 15:11
Pijana rowerzystka przy pl. Szembeka
Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Kobieta wpadła pod samochód

Ten wypadek nagrany został kamerą pokładową zainstalowaną w samochodzie. Na wideo widzimy nietrzeźwą rowerzystkę, która zygzakiem jedzie po ulicy Józefa Chłopickiego. W pewnym momencie skręca wprost przed maskę auta. Film znajdziecie w naszym artykule.

Wideo zarejestrowane przy placu Szembeka na Pradze-Południe szokuje! Na nagraniu widzimy kobietę na rowerze jadącą ulicą Józefa Chłopickiego. Od razu da się zauważyć, że jest nietrzeźwa. Z trudem utrzymuje równowagę na jednośladzie i jeździ od jednej do drugiej strony ruchliwej jezdni. Gdy dociera do skrzyżowania z ulicą Augustyna Kordeckiego, bez żadnego ostrzeżenia skręca w prawo. Ten manewr zakończył się fatalnie. Rowerzystka wpada prosto przed maskę jadącego za nią samochodu. Po chwili w kadrze widać już tylko koło jej jednośladu, a na ulicę zbiegają się świadkowie chcący udzielić jej pomocy.

Wszedł do drogerii i ukradł drogie perfumy! Rozpoznajesz go?

Skończyło się na siniakach, obdartych kolanach i uszkodzeniu auta - WIDEO

Kierowca wykazał się rozwagą i zwolnił widząc zachowanie rowerzystki. To prawdopodobnie uchroniło ją przed poważnymi obrażeniami. Skończyło się zaś na potłuczeniu i obdartych kolanach. Na nagraniu widzimy, że pierwszej pomocy udzieliła jej kierująca innym pojazdem. Z opisu dowiadujemy się zaś, że na miejsce przyjechała też karetka, a ratownicy nie stwierdzili poważniejszych uszkodzeń ciała. W wypadku ucierpiał za to samochód. Właściciel stwierdził uszkodzenie maski i błotnika. Sprawa najprawdopodobniej znajdzie finał w sądzie, gdyż, jak czytamy w opisie wideo: "możliwość odzyskania pieniędzy za naprawę jedynie poprzez pozew cywilny". Wideo zamieszczono na kanale STOP CHAM. Znajdziecie je poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE