Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne! Jest deklaracja Mateusza Morawieckiego

2020-10-23 7:09
Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne! Jest deklaracja Mateusza Morawieckiego
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe: Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne! Jest deklaracja Mateusza Morawieckiego

Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne! Jest deklaracja Mateusza Morawieckiego. Podczas obrad sejmu 21 października premier poinformował, że trwają już prace nad przeniesieniem na nauczanie zdalne i hybrydowe uczniów starszych klas szkół podstawowych. Kiedy zmiany wejdą w życie? Jak brzmiały dokładnie słowa Mateusza Morawieckiego? Sprawdźcie na ESKA.pl Warszawa!

Spis treści

 1. Szkoły podstawowe zamknięte? Deklaracja premiera
 2. Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne - od kiedy?
 3. Jakie są objawy koronawirusa?

Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne! Jest deklaracja Mateusza Morawieckiego. Podczas obrad sejmu 21 października premier Mateusz Morawiecki odniósł się do sytuacji w szkołach podstawowych. Z jego ust mogliśmy usłyszeć jasną deklarację, że rząd rozpatrzy możliwość wprowadzenia nauczania zdalnego dla uczniów starszych klas. Kiedy możemy spodziewać się zmian?

Szkoły podstawowe zamknięte? Deklaracja premiera

Mateusz Morawiecki, 21 października odniósł się do dalszych planów odnośnie pracy szkół w czasie epidemii koronawirusa:

- Na początku zamknęliśmy szkoły średnie. Ale też z wysoką dozą prawdopodobieństwa podejmiemy decyzję o tym, że wyższe klasy szkół podstawowych będą podlegały nauczaniu zdalnego lub nauczaniu hybrydowego - powiedział premier.

Szkoły podstawowe: starsi uczniowie przejdą na nauczanie zdalne - od kiedy?

Mateusz Morawiecki poinformował, że pracę nad przeniesieniem uczniów starszych klas szkół podstawowych na nauczanie zdalne i hybrydowe już trwają. Być może zmiany wejdą w życie do końca października.

Jakie są objawy koronawirusa?

Koronawirus może być bezobjawowy. Są jednak objawy, które powinny nas zaniepokoić! Należą do nich:

 • gorączka,
 • suchy kaszel,
 • zmęczenie,
 • ból mięśni,
 • ból gardła,
 • biegunka,
 • zapalenie spojówek,
 • ból głowy,
 • utrata smaku lub węchu,
Chory na koronawirusa nagrał film jak wygląda jego choroba. Dramatyczny apel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE