Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021

2021-06-25 20:36
Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021
Autor: Pixabay Święto miłośników książek już w ten weekend! Startuje Big Book Festival 2021

Wielkie święto miłośników książek w stolicy startuje już dziś! Przez cały weekend potrwa Big Book Festival 2021. To idealna okazja do spotkania swoich ulubionych autorów, posłuchania ciekawych rozmów i zobaczenia niespodzianek, które przygotowali organizatorzy. W tym roku festiwal organizowany jest pod hasłem "Jeszcze będzie najpiękniej!".

Big Book Festival 2021

Już dziś w stolicy zaczyna się wielkie święto miłośników książek! Przez cały weekend potrwa Big Book Festival 2021. Jak mówi rzeczniczka stołecznego ratusza, Monika Beuth-Lutyk - to idealna okazja do spotkania swoich ulubionych pisarzy.

Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?

- To jest troszeczkę powrót do literatury, do książki, która okazała się naszym wiernym towarzyszem podczas różnego rodzaju lockdownów, co jest oczywiście dobrym zjawiskiem - mówi Monika Beuth-Lutyk.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Gdzie odbędzie się Big Book Festival?

Wszystkie wydarzenia w ramach Big Book Festival odbędą się na stołecznym Mokotowie.

- To jest impreza, która odbywa się w dwóch miejscach - w Domu Kultury Łowicka i w Big Book Cafe, która mieście się przy ul. Dąbrowskiego. A zatem znajdujemy się na Mokotowie - dodaje Monika Beuth-Lutyk.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Większość rozmów będzie można zobaczyć również na stronie internetowej festiwalu i w social mediach.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE