Sprzedają lemoniadę i zbierają pieniądze na schronisko! Te dziewczyny mają powera!

2022-06-13 9:36
Sprzedają lemoniadę i zbierają pieniądze na schronisko! Te dziewczyny mają powera!
Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

Schronisko Na Paluchu ma wielu wolontariuszy, jednak dla bezdomnych zwierząt liczy się każda pomoc. Cztery nastolatki z Warszawy postanowiły wesprzeć psy i koty w niezwykły sposób. Niczym w amerykańskiej kreskówce sprzedają lemoniadę, by zebrać środki na karmę dla zwierząt!

Dziewczyny przedstawiły się jako Alicja, Nina, Sara i Samanta. Mieszkają na warszawskim Targówku, przyjaźnią się, a w wolnym czasie pomagają zwierzakom! Nastolatki stworzyły własne stoisko i co jakiś czas spotkać je można w okolicy stacji Targówek Mieszkaniowy, gdzie za symboliczną opłatę kupić można od nich w gorący dzień kubeczek czegoś chłodnego do picia. Dziewczyny w swojej ofercie mają dwa rodzaje lemoniady, dbają o to, by nie zabrakło w niej lodu i cukru. Na prowizorycznym stoisku stoi również świeża mięta, a każdy ,,klient" otrzyma papierowy kubeczek. O tym, że zbierają pieniądze dla Schroniska Na Paluchu, informuje nas specjalnie sporządzony ręcznie plakat.

Jak można się domyślić - chętnych na skosztowanie ich napojów nie brakuje. By wesprzeć nastolatki czasem trzeba postać w kolejce. Ale warto! Dziewczyny dbają nie tylko o smak swoich napojów, lecz również, by serwować je bezpiecznie i higienicznie. Na pomysł wpadły niedawno i widać, że czerpią prawdziwą przyjemność z pomagania. Gdy uda im się zebrać całą sumę, do akcji wkroczyć będą musieli rodzice, by pomóc im zakupić odpowiednie rzeczy dla schroniska. A co do samych rodziców - z pewnością mają powody do dumy!

Sprzedają lemoniadę i zbierają pieniądze na schronisko! Te dziewczyny mają powera!
Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Ile powinieneś zarabiać? Sprawdź, czy warto iść po podwyżkę!

Pytanie 1 z 9
Ile masz lat?
Podlaskie. Pierwsze ukończone odcinki bariery na granicy polsko-białoruskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE