Serock: Samochód wpadł do Narwi. Trwa akcja ratunkowa

2022-01-14 21:05
PILNe
Autor: Eska Przemyśl News Kraków: awaria sieci ciepłowniczej i wodociągowej. Mieszkańcy mają problem! [LISTA ULIC]

Samochód, najprawdopodobniej marki Skoda rozpędził się, przejechał przez plażę, wjechał na molo w Serocku, przebił barierki i wpadł do Narwi - powiedziała mł. asp. Agata Halicka z legionowskiej komendy. Na miejscu pracują nurkowie, nie wiadomo ile osób było w samochodzie.

"Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 19.20. Kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej marki Skoda rozpędził się przejechał przez plażę, wjechał na molo w Serocku, przebił barierki i wpadł do Narwi" - przekazała policjantka.

 Na miejscu pracują specjalistyczne grupy nurkowe m.in z Legionowa i Serocka. Jest też policja i karetka pogotowia.- Monitorujemy przebieg zdarzenia. Cały czas trwa akcja ratunkowa - zaznaczyła mł. asp. Agata Halicka.

 Jak podaje Gazeta Powiatowa, o godz. 20.25 służby ratownicze zlokalizowały wrak samochodu osobowego leżący na dachu na dnie rzeki ok. 30 metrów od mola. "Obecnie służby ratownicze wyciągają z wraku ciało jednej osoby" - pisze portal. Na razie nie wiadomo jeszcze, ile osób podróżowało autem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE