Roztańczony PGE Narodowy 2021: Gdzie będą utrudnienia? [MAPA]

2021-09-23 17:56
Roztańczony PGE Narodowy 2021: Gdzie będą utrudnienia? [MAPA]
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Roztańczony PGE Narodowy 2021: Gdzie będą utrudnienia? [MAPA]

Roztańczony PGE Narodowy 2021 już w najbliższy weekend w Warszawie! 25 września na Stadionie Narodowym odbędzie się wielka impreza. Wystąpią m.in. Zenek Martyniuk, Thomas Anders & Modern Talking Band czy zespół Boys. Uczestnicy imprezy mogą się spodziewać ogromnych emocji, a mieszkańcy stolicy - sporych utrudnień. Sprawdź, których regionów Warszawy lepiej unikać w sobotę 25 września.

Impreza rozrywkowa Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się w sobotę, 25 września, na stadionie PGE Narodowym. Ograniczony będzie wjazd na Saską Kępę.

W godz. 18.00 – 20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami:

  • al. Księcia Józefa Poniatowskiego,
  • al. J. Waszyngtona,
  • ul. Międzynarodowa,
  • al. Stanów Zjednoczonych
  • i Wał Miedzeszyński
  • oraz al. Stanów Zjednoczonych,
  • Wał Miedzeszyński,
  • Afrykańska
  • i gen. T. Bora-Komorowskiego.

Dopuszczony będzie przejazd al. Stanów Zjednoczonych, ulicą Afrykańską i gen. T. Bora-Komorowskiego.

Czytaj także: Taksówka zamiast ambulansu - zwykły kurs zmienił się w akcję ratowania życia!

Po zakończeniu imprezy (ok. godz. 22.30) policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu mostu Księcia Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona.

Warszawski Transport Publiczny

Od godz. 17.00, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicami J. Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, autobusy linii 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do przystanku Dw. Wschodni (Kijowska). Ulicą Targową będą kursowały także autobusy linii 135, a linii 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką.

Roztańczony Narodowy 2021. Sprawdź mapę utrudnień
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Roztańczony Narodowy 2021. Sprawdź mapę utrudnień

Po koncercie, ok. godz. 22.45, w przypadku wyłączenia z ruchu mostu Księcia Józefa Poniatowskiego, na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje i autobusy. Składy linii: 7, 22 i 25 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski, a linii 9 i 24 po stronie śródmiejskiej skończą trasy na pętli Pl. Starynkiewicza, natomiast po stronie praskiej na Ratuszowa-Zoo. Autobusy linii 111, 117, 158, 166, 302, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim, natomiast linii 146 i 147 będą kursowały al. Zieleniecką.

Czytaj także: Nie uszczęśliwiajcie nas na siłę - apelują mieszkańcy Ursynowa. Spór o "Psią Górkę" narasta

Dodatkowo uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa Z na trasie: PL. ZAWISZY – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – WIATRACZNA.

Po zakończeniu koncert z pętli Al. Zieleniecka dodatkowe składy linii 3 odjadą do Annopola, a linii 26 w kierunku pętli Piaski. Na zmienionej trasie Gocławek – Ratuszowa-Zoo pasażerów przewiozą tramwaje linii 9. Powrót z koncertu ułatwi również metro, którego pociągi na linii M2 będą kursowały co pięć minut.

Jeżeli most Księcia Józefa Poniatowskiego nie zostanie zamknięty, to po koncercie dodatkowe autobusy podjadą na rondo J. Waszyngtona: 507 pojadą do Dworca Centralnego, a 509 na Nowodwory i Gocław.

Chris Cugowski zachwyca jako Axl Rose z Guns N’Roses

QUIZ. Czy wiesz, ile lat ma ta gwiazda? Niektóre odpowiedzi Cię zaskoczą! To wyjątkowo trudne wyzwanie

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Magda Gessler?
QUIZ. Czy wiesz, ile lat ma ta gwiazda? Niektóre odpowiedzi Cię zaskoczą! To wyjątkowo trudne wyzwanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE