Policja

i

Autor: pixabay.com Piła. Podrobiła podpis i sprzedała rzeczy byłego partnera!

TRAGEDIA W ROZNISZEWIE - mąż zabił żonę i poważnie ranił syna!

2021-12-29 14:43

W środę, 29. grudnia dokonano przerażającej zbrodni w miejscowości Rozniszew. Mąż zamordował żonę i poważnie ranił 15-letniego syna. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Zabójstwo w Rozniszewie - taka wiadomość pojawiła się w mediach w środę, 29. grudnia. Jako pierwszy podał ją rmf24.pl. Rozniszew to miejscowość leżąca na terenie powiatu kozienickiego na Mazowszu. Z informacji serwisu wynika, że w jednym z domów 41-letni mężczyzna zabił swoją żonę. 41-latka zginęła od ciosów nożem. Ranny został również 15-letni syn pary. Nieoficjalne doniesienia mówią, że nastolatek w stanie ciężkim trafił do szpitala. Sprawcę zatrzymała policja. Mężczyznę będzie przesłuchiwany na prokuraturze. Obecnie nieznane są okoliczności tragedii.

CBŚP zlikwidowało fabrykę materiałów wybuchowych w Katowicac

Tragiczny finał awantury

Jak dowiadujemy się z kolejnych doniesień, w domu doszło do rodzinnej awantury. Policja i prokuratura prowadzą czynności procesowe. Śledczy nie ujawniają więcej szczegółów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE