Rozległy pożar na Targówku. Przyczyną mogło być ognisko

2021-03-25 14:33
Rozległy pożar na Targówku. Przyczyną mogło być ognisko
Autor: Straż Miejska Warszawa https://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/targowek/10082-sp%C5%82on%C4%99%C5%82o-1-000-metr%C3%B3w-kwadratowych-zaro%C5%9Bli.html?fbclid=IwAR0T9OOyTPiImx8LUCIcykqn_-nasXVrfUOceEsqMciTWWvE9oQIPAWf82I

W środę przed południem strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przejeżdżając wiaduktem przy ul. Rozwadowskiego zauważyli rozległy pożar. Jak ustalono, spaleniu uległy trawy i zarośla na obszarze ok. 1000 metrów kwadratowych.

Duże zadymienie widoczne było z daleka. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Jak się okazało, pożarem zostały objęte tereny wzdłuż linii kolejowej na tyłach dawnych zakładów tłuszczowych. Ogień rozprzestrzeniał się w kierunku ul. Bieżuńskiej, gdzie znajdują się drobne warsztaty i magazyny. Funkcjonariusze wezwali straż pożarną i zabezpieczyli miejsce zdarzenia odsuwając licznych gapiów na bezpieczną odległość. Do chwili ugaszenia pożaru strażnicy zabezpieczali działanie strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 15. Jak ustalono, spaleniu uległy trawy i zarośla na obszarze ok. 1000 metrów kwadratowych. Przyczyną pożaru mogło być ognisko, którego pozostałości odkryto na spalonym terenie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rzucił się na policjantów z bagnetem
Sonda
Czy palenie na balkonach powinno być zakazane?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE