Rocznica powstania Koziołka Matołka: Odbędzie się spot zabytkowych pojazdów!

2022-10-12 12:06
Rocznica powstania Koziołka Matołka: Odbędzie się spot zabytkowych pojazdów!
Autor: pixabay.com Rocznica powstania Koziołka Matołka: Odbędzie się spot zabytkowych pojazdów!

Odnalazł Pacanów jadąc automobilem! Z okazji 90-lecia powstania w Otwocku Koziołka Matołka, odbędzie się spot zabytkowych pojazdów! Wśród gości będzie Europejskie Centrum Bajek z Pacanowa wraz z Jubilatem, czyli z Koziołkiem Matołkiem. Sprawdź szczegóły!

Spot zabytkowych aut w Otwocku

Z okazji 90-lecia powstania Koziołka Matołka w Otwocku odbędzie się spot zabytkowych pojazdów.

- Serdecznie zapraszamy właścicieli m.in. zabytkowych aut tych wojskowych i cywilnych, motocykli, motorowerów, rowerów. Na spot zabytkowych pojazdów z okazji 90-lecia powstania w Otwocku Koziołka Matołka przyjedzie Europejskie Centrum Bajek z Pacanowa wraz z Jubilatem czyli z Koziołkiem Matołkiem - informują organizatorzy.

Czytaj także: Koniec legendarnej polskiej marki. URSUS ogłosił bankructwo

Spot zabytkowych aut w Otwocku: Jakie atrakcje?

Podczas spotu będzie można kupić coś do jedzenia lub do picia z Food Trucka. Możliwy będzie także zakup pamiątek z Koziołkiem Matołkiem. Dla dzieci i młodzieży na spocie zabytkowych pojazdów z okazji 90 lecia powstania w Otwocku Koziołka Matołka czekają też m.in gry terenowe i inne atrakcje, które zorganizuje m.in. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku i PTTK Otwock. Swój przyjazd zadeklarowała też firma ze stoiskiem z zabawkami zajmująca się m.in. eventami dla dzieci. Podczas spotu będzie też pokaz sztuczek magicznych dla dzieci, które poprowadzi pan Łukasz Rybałt z Kids Magick Show. Podczas spotu będzie też stoisko Team Fanilly z watą cukrową, popcornem oraz przejażdżka kolejką dla dzieci. Swój udział w spocie zadeklarowało Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych.

Spot zabytkowych aut w Otwocku: Kiedy się odbędzie?

Spot zabytkowych pojazdów odbędzie się 15 października w 2022 roku w Otwocku w godz. 10.00 - 16.00 przy stadionie Otwockiego Klubu Sportowego "Start" Otwock ul. Sportowa 1. Wjazd od ul. Karczewskiej.

Link do wydarzenia znajduje się >>TUTAJ<<.

Złota polska jesień z lotu ptaka

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najmniejsze stolice świata. Wiesz, w którym państwie leżą?

Pytanie 1 z 15
Vaduz jest stolicą...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE