Rafał Trzaskowski po wizycie w komisariacie

i

Autor: DW Rafał Trzaskowski po wizycie w komisariacie

Rafał Trzaskowski już po wizycie w komisariacie. Czego dotyczyło wezwanie?

2020-12-21 14:17

Rafał Trzaskowski został wezwany do komisariatu przy ul. Zakroczymskiej. Wezwanie dotyczyło wykroczenia związanego z naruszeniem przepisów porządkowych. Jak przyznał prezydent Warszawy, chodziło o dwa wiece wyborcze. Jak zakończyło się spotkanie?

Oto jaki majątek ma Rafał Trzaskowski

Trzaskowski zakończył przesłuchanie

Rafał Trzaskowski otrzymał wezwanie na przesłuchanie, w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I przy ulicy Zakroczymskiej 3c. Jak czytamy w piśmie, miał być przesłuchany w charakterze osoby, co do której istnieje uzasadniona podstawa do sporządzonej przeciwko niej wniosku o oskarżenie ws. wykroczenia z art. 54 KW. Spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 12.30. Odbyło się prawie godzinę później.

- Jak przyznał prezydent Warszawy, przesłuchanie odbyło się w miłej atmosferze. Przesłuchiwani są też jego współpracownicy. Chodzi o dwa wiece wyborcze, w których brał udział. Trzaskowski przyznał, że takich spotkań było ok. 200 i nie pamięta jak przebiegało każde z nich. Na dwóch spotkaniach prawdopodobnie została złamana zasada zachowania dystansu. Możliwe, że Trzaskowski nie miał też na sobie maseczki. Prawdopodobnie chodzi o jeden przypadek z okolic Tarnowa - relacjonuje nasz reporter.

Czytaj także: Rafał Trzaskowski wezwany przez policję. Co przeskrobał prezydent stolicy?

- (...) Moich współpracowników wzywa się na Policję w wielu miejscach w kraju sugerując, że łamaliśmy przepisy antycovidowe w czasie kampanii. Ciekawe czy wzywają sztab Prezydenta Dudy? - pisał wcześniej Trzaskowski.

QUIZ. Kultowe cytaty z "Seksmisji". Niektóre weszły do języka potocznego!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Dokończ cytat. "Kobieta mnie..."

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE