Puki style - Łukasz Zygmunciak: kim jest? Jak gracz w League of Legends rozkochał w sobie krajan?

2020-05-22 12:11 A.D.
puki style - Łukasz Zygmunciak: kim jest? Jak gracz w League of Legends rozkochał w sobie krajan?
Autor: https://www.facebook.com/pukilol/photos/a.351835341599822/2292553237528013/?type=3&theater Zdjęcie gracza z drużyną

League of Legends, to jedna z najpopularniejszych gier online na świecie. Polacy mogą poszczycić się w niej wielkimi osiągnięciami. Dwie z naszych drużyn doszły do półfinałów podczas European Masters Wiosna 2020, a jedna z nich zawalczyła w wielkim finale! Fanów LOLa jest coraz więcej, a idolem internautów stał się puki style, czyli Łukasz Zygmunciak. Jak gracz w League of Legends rozkochał w sobie krajan?

Łukasz Zygmunciak: kim jest? Jak gracz w League of Legends rozkochał w sobie krajan? Puki przyczynił się do awansu K1ck Neosurf, polskiej drużyny League of Legends, do finału EU MASTERS. Gracza możemy zobaczyć jako ADC na dolnej linii. Wśród postaci, które wybiera są między innymi Miss Fortune, Varus, Aphelios i Ezreal. Jego umiejętności podziwiają miłośnicy LOLa z całego świata. Chociaż K1CK nie udało się zwyciężyć w finale EU MASTERS, to zagwarantowali nam sporą dawkę emocji, a o Łukaszu Zygmunciaku zrobiło się głośno nie tylko w świecie esportu.

Łukasz Zygmunciak - puki style sportowcem roku 2020?

Koronawirus w Polsce ograniczył zmagania sportowe. Stał się jednak prawdziwym zapalnikiem dla fanów esportu, którzy z przyjemnością oglądają kolejne zmagania swoich idoli. Łukasz Zygmunciak z K1CK pokazał się z najlepszej strony i stał prawdziwym królem internetu. Jego zdjęcie profilowe obiegło cały świat tuż przed finałem wydarzenia EU MASTERS. Czy to on będzie ulubieńcem Polaków zamiast Roberta Lewandowskiego? Życzymy powodzenia!

Przy tych ulicach w Warszawie znajduje się najwięcej restauracji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.