Przebudowa na Lotnisku Warszawa Modlin. Co się zmieniło?

2022-08-03 13:17
Przebudowa na Lotnisku Warszawa Modlin
Autor: Twitter/Lotnisko Warszawa Modlin Przebudowa na Lotnisku Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin poinformowało, że właśnie zakończył się kolejny etap przebudowy. Chodzi o strefę zastrzeżoną terminala lotniska. Pasażerowie będą mogli skorzystać z zupełnie nowej przestrzeni. Co się w niej znajduje? Zobacz zdjęcia!

Zmiany na lotnisku Warszawa Modlin

- Dzisiaj w nocy zakończył się kolejny etap przebudowy strefy zastrzeżonej terminala Lotniska Warszawa/Modlin - informuje port lotniczy.

Udostępniona została całkowicie nowa przestrzeń na antresoli, gdzie w komfortowych warunkach można skorzystać z oferty gastronomicznej Best Fly Bar. Znajduje się tam także nowa poczekalnia dla pasażerów. Na antresolę można dostać się nową windą lub schodami, które znajdują się tuż za stanowiskami kontroli bezpieczeństwa. Na parterze strefy zastrzeżonej można również korzystać z pełnej oferty sklepu Aelia Duty Free, którego powierzchnia i asortyment zostały powiększone niemal dwukrotnie.

Czytaj także: Popularne linie lotnicze wstrzymują sprzedaż biletów do Polski! Sprawdź, czy lot został odwołany

Nowe poczekalnie

Wcześniej, w strefie zastrzeżonej na odlotach, udostępnione zostały dla pasażerów dwie nowe poczekalnie. Jedna obok gate nr 1 a druga naprzeciwko gate nr 4.

Rekordowy czerwiec

W czerwcu z usług lotniska skorzystało 315 552 pasażerów i obsłużono na nim 2 168 operacji lotniczych. Stanowiło to odpowiednio 106,1% wolumenu pasażerów i 105,9% operacji startów i lądowań w stosunku do analogicznego okresu roku 2019. To również najlepszy przewozowo miesiąc w historii lotniska.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Flagi państw. Poniżej 10/15 udawaj, że go nie zrobiłeś

Pytanie 1 z 15
Na zdjęciu widać flagę:
Flaga Finlandii
KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE