Pruszków żegna lato 2022. Wystąpią Cleo i Smolasty

2022-08-10 10:19
Tak wygląda dom Cleo
Autor: INSTAGRAM

Podwarszawski Pruszków przygotowuje się do imprezy plenerowej na zakończenie sezonu. Wstęp na koncerty w parku im. Tadeusza Kościuszki będzie bezpłatny. Zainteresowani powinni być także fani z Warszawy, którzy mogą w kilkanaście minut dojechać do Pruszkowa Szybką Koleją Miejską lub Kolejami Mazowieckimi.

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza mieszkańców na wydarzenie "Żegnaj lato 2022". W tym roku impreza odbędzie się w sobotę 27 sierpnia w parku Kościuszki, niedaleko stacji kolejowej Pruszków.

Cleo i Smolasty za darmo

O godz. 14:00 rozpocznie się piknik ekologiczny, podczas którego będziemy mogli wziąć udział w licznych warsztatach, spotkaniach z ekspertami, grach i zabawach. W programie znalazły się wspólne tworzenie wystawy plenerowej, wymiana roślin i quizy ekologiczne z nagrodami. O godz. 19:30 wystąpi Cleo, natomiast o 20:30 - gwiazda wieczoru, Smolasty.

Fanom z Warszawy przypominamy, że do Pruszkowa można dojechać Szybką Koleją Miejską linii S1 oraz Kolejami Mazowieckimi. Przejazd z Ursusa zajmuje 8 minut, a z Dworca Zachodniego - 16 minut.

"Żegnaj lato" to w Pruszkowie już impreza cykliczna. W ubiegłym roku wystąpili m.in. Maciej Maleńczuk i Majka Jeżowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE