Praga-Północ: ZAWALIŁA SIĘ CZĘŚĆ KAMIENICY - co się stało? Czy ktoś ucierpiał?

2021-07-07 8:26
Trąba powietrzna na Lisiej Górze w Rzeszowie. Ulewa przeszła przez Rzeszów!
Autor: pixabay.com Trąba powietrzna na Lisiej Górze w Rzeszowie. Ulewa przeszła przez Rzeszów!

W środę, 7 lipca, na Pradze-Północ doszło do katastrofy budowlanej. Przy jednej z ulic dzielnicy zawaliła się część kamienicy. Na miejscu pojawiła się straż pożarna z psami do poszukiwania ofiar. Co się stało? Czy ktoś ucierpiał w tym zdarzeniu? Dowiecie się tego z artykułu.

Zawalenie części kamienicy na Pradze-Północ

Przy ulicy Targowej 26 na Pradze Północ zawaliły się stropy od 3. piętra do parteru - przekazał mł. bryg. Karol Kierzkowski z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych. Zawaliły się drewniane i murowane stropy w pustostanie na Pradze. Jak poinformował strażak "gruzowisko ma wysokość około 2 metrów". Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej, w tym grupa poszukiwawcza z dwoma psami ratowniczymi.

Budowa metra w Warszawie

W gruzowisku nie znaleziono ofiar

"Po przeszukaniu gruzowiska przez sprzęt i psy nie stwierdzono osób wewnątrz" - przekazał Kierzkowski. Na chwilę obecną nie wiadomo, co wywołało katastrofę.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE