Poznajesz tego mężczyznę? Poszukuje go policja, miał dopuścić się kradzieży

2022-07-25 10:17

Stołeczni policjanci apelują o pomoc. Trwają bowiem poszukiwania mężczyzny, którego wizerunek został uwieczniony na nagraniach z kamer monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje, powinien jak najszybciej skontaktować się z mundurowymi.

Poszukiwania mężczyzny mają związek z kradzieżą, do której doszło 1 lipca br. w sklepie znajdującym się w galerii handlowej przy ul. Annopol 2 w Warszawie. Jak podają służby, podejrzany miał zabrać z placówki handlowej sztućce i za nie nie zapłacić. Mimo że sprawa może wydawać się błaha, policjanci muszą oczywiście odnaleźć winnego, aby mógł zostać poddany karze.

Czytaj także: Prognoza pogody dla Warszawy. Będzie ciepło, ale można się spodziewać burz

Służby poszukują młodego mężczyzny

Mężczyzna, którego zdjęcia prezentujemy, ma ok. 30-35 lat. W dniu kradzieży miał na sobie krótkie, jeansowe spodenki, jasnopomarańczową koszulkę w czarne poziome paski, pomarańczową czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Przez ramię przewiesił natomiast czarną torbę.

Każdy, kto ma informacje w sprawie, powinien zgłosić się do mundurowych z komisariatu przy ul. Myśliborskiej 65. Można również zadzwonić pod numery 47 723 51 30 lub 47 723 52 19 (numer l.dz. KPD-II-3939/22).

Inną drogą kontaktu z funkcjonariuszami jest ta mailowa. Wiadomości można przesyłać na adres: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

Horror w Śródmieściu w Warszawie. Algierczyk wpadł do butiku z nożem, a antyterroryści z granatam
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE