POŻAR W WARSZAWIE - kłęby dymu na Pradze-Północ. Co się dzieje?

2022-05-19 12:16
Pożar na Pradze-Północ
Autor: ESKA.pl / pixabay.com Pożar na Pradze-Północ

Tuż przed południem w czwartek, 19. maja dostaliśmy informację o kłębach dymu widocznych w rejonie Pragi-Północ. Mieszkańcy i mieszkanki donoszą o pożarze. Zebraliśmy informację na temat zdarzenia.

Pożar na Pradze-Północ - takie informacje dostaliśmy od jednej z czytelniczek. Tuż przed 12:00 nad dzielnicą widoczne były gęste kłęby czarnego dymu. Zdjęcia i nagrania zaczęły się pojawiać również na grupach lokalnych na Facebooku. Co się stało? Udało nam się ustalić, że doszło do pożaru pustostanu przy Kijowskiej 20, niedaleko nasypu kolejowego. Na miejsce wysłano straż pożarną, która próbuje ugasić płomienie. Dokładniejsze informacje uzyskaliśmy od strażaków. Zamieszczamy je w dalszej części naszego artykułu

Sedno Sprawy - Beata Szydło

Pożar pustostanu przy Kijowskiej

Dowiedzieliśmy się, że strażacy gaszą pożar drewnianej altany (pustostanu) przy nasypie kolejowym. Ze wstępnych oglądzin wynika, że nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracuje pięć zastępów gaśniczych.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE