Pożar autobusu przy Dworcu Zachodnim

i

Autor: Twitter/josviaque, zrzut ekranu Pożar autobusu przy Dworcu Zachodnim

Pożar autobusu przy Dworcu Zachodnim. Zobacz wideo! [UTRUDNIENIA]

2022-06-23 17:24

Miejski autobus, który właśnie ruszał z przystanku spod Dworca Zachodniego, niespodziewanie stanął w płomieniach. Kierowca z policjantami ewakuowali pasażerów, służby zamknęły ruch w Alejach Jerozolimskich. Sprawdź utrudnienia!

"Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 16. Do zdarzenia doszło 50 m za przystankiem" - powiedział oficer prasowy z ochockiej komendy podkomisarz Karol Cebula, który uczestniczył w akcji ratowniczej. Dodał, że nikt nie ucierpiał, kierowca natychmiast rozpoczął ewakuację pasażerów, pomogli mu w tym policjanci, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu zdarzenia.

"30 pasażerów bezpiecznie opuściło pojazd przed przybyciem straży pożarnej" – powiedział mł. bryg. Paweł Klimkiewicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Nie było potrzeby interwencji medycznych. Najbardziej ucierpiał pojazd.

"Spaleniu uległa komora silnika i część przestrzeni pasażerskiej" - powiedział Klimkiewicz.

Na czas akcji ratowniczej Aleje Jerozolimskie w kierunku Pruszkowa zostały całkowicie zamknięte dla ruchu. Po 40 minutach - jak poinformował nadkom. Cebula - udostępniono kierowcom jeden pas w tym kierunku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

QUIZ. Dobry kierowca powinien o tym wiedzieć

Pytanie 1 z 12
Kojarzysz to wnętrze? To jest auto marki...
Co to za wnętrze?
Symulacja zderzenia lokomotywy z samochodem. Kampania Bezpieczny Przejazd
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE