Powstanie interaktywna mapa z boiskami, basenami i placami zabaw!

2021-02-22 13:00
Wyremontowano boisko w Rudzienicach
Autor: UG Iława Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Rudzienicach za 94 378 zł, z czego 50% pochodziło z dofinansowania

Miasto przygotowuje interaktywną mapę sportową stolicy. Znajdą się na niej informacje o dostępnych boiskach, planach zabaw i ośrodkach sportowych. Znajdą się na niej również obiekty znajdujące się przy szkołach.

"Biuro Sportu i Rekreacji pracuje nad opracowaniem serwisu sportowego w zakresie stworzenia interaktywnej mapy, na której mieszkańcy mogliby w szybki sposób znaleźć intersujące ich obiekty sportowe i place zabaw. Biuro Edukacji będzie włączać się w te prace w zakresie przyszkolnych obiektów sportowych, ich dostępności dla osób o ograniczonej mobilności oraz zakresu udostępniania mieszkańcom" - poinformowała wiceprezydent Renata Kaznowska. Jak wyjaśniła, mając na uwadze istotną rolę popularyzacji kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Warszawy, mają oni możliwość od wielu lat bezpłatnego korzystania z przyszkolnych terenów sportowych. "Dyrektor szkoły będący administratorem obiektu ustala zasady korzystania z terenów sportowych. W pierwszej kolejności zapewniając dostępność na realizację zadań wynikających z organizacji pracy placówki oraz zajęć pozalekcyjnych" - wyjaśniła Kaznowska.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jan Lityński nie żyje. Tragiczna śmierć legendy "Solidarności"
Sonda
Czy w Polsce już pora na zmianę władzy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE