Powrót zimy? To ostatnie ciepłe dni w najbliższym czasie!

2021-03-02 16:39
Wkrótce napłynie do Polski arktyczne powietrze ze wschodu
Autor: Free-Photos fot. Free-Photos

Wkrótce napłynie do Polski arktyczne powietrze ze wschodu i odnotujemy duże spadki temperatury.

Już za dwa dni znad Rosji ma napłynąć do Polski arktyczna masa powietrza. To oznacza, że będziemy musieli pożegnać się z kilkunastostopniową temperaturą i znów sięgnąć po rękawiczki. Pierwsze ochłodzenie przyjdzie już w czwartek i będzie dotyczyło północy kraju. Zaobserwujemy tam marznące opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura zacznie gwałtownie spadać a arktyczne powietrze będzie przesuwać się w pozostałe obszary kraju. Powrót zimy odczujemy na południu kraju w piątek. Spadnie śnieg, przewidywany jest także mróz -4 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie w weekend. Temperatura może osiągnąć -10 stopni Celsjusza.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

77444 Kierowca porsche przekroczył prędkość o ponad 100 km/h
Sonda
Czy uważasz, że produkty z Pepco są dobrej jakości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE