Poważne utrudnienia w komunikacji na Woli od 2 lipca. Będą objazdy!

2022-07-01 8:32
Poważne utrudnienia w komunikacji na Woli od 2 lipca. Będą objazdy!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

W sobotę, 2 lipca, pół godziny po północy rozpocznie się naprawa przejazdu przez torowisko na ul. Towarowej. Kierowcy i autobusy linii 106 pojadą objazdami, a tramwaje będą kursowały bez zmian - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Tramwajarze rozpoczną naprawę nawierzchni i torów w nocy z piątku na sobotę, z 1 na 2 lipca. Zamknięty zostanie przejazd ul. Grzybowską przez tory na ul. Towarowej. Oznacza to, że kierowcy nie pojadą tu prosto, ani nie skręcą w lewo. Poruszający się od strony Śródmieścia będą musieli skręcić w prawo i zawrócić na wysokości ul. Chłodnej. Osoby jadące od strony ul. Skierniewickiej będą mogły ominąć utrudnienia zawracając na rondzie Daszyńskiego.

Prace potrwają do wtorkowego poranka, tj. do 5 lipca, godz. 4.

Jak zaznaczył ZTM prace naprawcze przy torach będą prowadzone nocami, tak, aby nie ograniczać kursowania linii tramwajowych. Natomiast od początku kursowania w sobotę, 2 lipca, do końca kursowania w poniedziałek, 4 lipca, linia autobusowa 106 zostanie skierowana na trasę objazdową. W kierunku pętli Młynów będzie ona prowadziła ulicami: Żelazną, Prostą i Kasprzaka. A w stronę Mariensztatu, linia 106 ominie utrudnienia ulicą Towarową.

Autobus 106 - zmiany w rozkładzie. Nowa TRASA

Kursowanie linii 106 odbywać się będzie według specjalnego rozkładu jazdy.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Rogalińska 02 i Siedmiogrodzka 01. Natomiast wznowione zostanie funkcjonowanie przystanku Ronda Daszyńskiego 04 jako stały w kierunku krańca Mariensztat.

Nowy Skarbiec Koronny na Wawelu

Jak styl aranżacji wnętrz najlepiej do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
1. Które stwierdzenie najlepiej do Ciebie pasuje:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE