Policjanci udostępnili portret pamięciowy i pilnie apelują. "Jeśli go rozpoznajesz - zadzwoń"

2022-09-07 19:52
portret pamięciowy
Autor: policja.pl

Policjanci z Bielan prowadzą poszukiwania mężczyzny potencjalnie podejrzanego o usiłowania włamania, które miało miejsce w 20 lipca. Funkcjonariusze udostępnili jego portret pamięciowy i apelują o pomoc.

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie ws. usiłowania kradzieży z wyłamaniem do mieszkania przy ulicy Przy Agorze. Wydarzenie miało miejsce 20 lipca.

Czytaj również: Uwaga, jutro o 8 w Warszawie zabrzmi dźwięk syreny alarmowej. Znamy powód

Policja z Bielan poszukuje mężczyzny z portretu pamięciowego

Z ustaleń funkcjonariuszy wyłonił się następujący rysopis potencjalnego podejrzanego: mężczyzna, ok. 35-40 lat, 175 cm wzrostu, śniada cera, włosy czarne proste uczesane na lewy bok. "W chwili przestępstwa ubrany był w koszulę w biało-czarną kratę i ciemne jeansowe spodnie" - dodają mundurowi.

Każdy, kto ma informacje dotyczące zdarzenia oraz mężczyzny z portretu pamięciowego, powinien skontaktować się z policjantami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V. Można w tym celu dzwonić na numery telefonu: (47) 723-32-02, (47) 723-71-55, (47) 723-71-56 oraz 112. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Fałszywy lekarz oszukał seniorkę w Bydgoszczy. Teraz ściga go policja

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W weekend Warszawskie Targi Fantastyki. Impreza w samym centrum Warszawy
  2. "13 przykazań wiślanych". Oto zasady bezpiecznego wypoczynku Dzielnicy Wisła
  3. Policjanci z żałobie, nie żyje Jarosław Olszewski. Mundurowi pożegnali przyjaciela ze służby
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE