Jarosław Olszewski

i

Autor: policja.pl

Policjanci z żałobie, nie żyje Jarosław Olszewski. Mundurowi pożegnali przyjaciela ze służby

2022-09-07 20:44

W sobotę, 3 września zmarł inspektor Jarosław Olszewski, Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku. 7 września odbył się pogrzeb mundurowego. Pożegnali go bliscy oraz przyjaciele ze służby.

- Śmierć Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich. Insp. Jarosław Olszewski był człowiekiem ogromnej dobroci, o wielkim sercu dla ludzi. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, nigdy nie zabrakło Mu czasu dla drugiej osoby. Swoją postawą dawał przykład innym, bił od Niego optymizm, zawsze wspierał dobrym słowem. Służbie w Policji, która była Jego pasją, oddał 24 lata swojego życia. Choroba przyszła niespodziewanie - przekazali zasmuceni przedstawiciele policji z Pułtuska.

Niestety, Jarosław Olszewski zmarł 3 września w jednym ze stołecznych szpitali. Żegnała go nie tylko lokalna społeczność, ale i Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, który złożył kondolencję pogrążonej w żałobie rodzinie.

Czytaj również: Policja przekazała bardzo przykre informacje. Nie żyje Jarosław Olszewski

Nie żyje Jarosław Olszewski. Pogrzeb mundurowego zgromadził lokalną społeczność

Pogrzeb Jarosława Olszewskiego odbył się 7 września. Mszę odprawiono o godz. 13 w Kościele pw. św. Wojciecha w Nasielsku. Następnie, na Cmentarzu parafialnym przy u. Cmentarnej w Nasielsku, złożono ciało zmarłego.

Policjanci z Pułtuska spodziewali się, że w ceremonii weźmie udział naprawdę wiele osób. Na godziny 11:30 – 14:30 zapowiadano więc nawet utrudnienia oraz czasowe wyłączeniem ruchu na poszczególnych ulicach w centrum miasta oraz na trasie przejazdu konduktu.

Groby tragicznie zmarłych policjantów cz. 2. Niezapomniani

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. "13 przykazań wiślanych". Oto zasady bezpiecznego wypoczynku Dzielnicy Wisła
  2. Pożar bloku na Ursynowie. Z budynku ewakuowano mieszkańców
  3. Protest w Narodowym Instytucie Onkologii. Opozycja wzywa ministra zdrowia do interwencji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE