Pokłócili się o pierwszeństwo na drodze. Wymiana zdań była bardzo niecenzuralna

2022-10-10 14:55
Kłótnia na ulicy w Piasecznie
Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA

Auta próbowały przejechać przez jedną z remontowanych ulic w Józefosławiu. Gdy oba samochody stanęły naprzeciwko siebie, nikt nie chciał ustąpić. Wówczas doszło do ostrej wymiany zdań między autorem nagrania a pasażerem drugiego pojazdu.

Na drodze bardzo często emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i szacunkiem dla innych uczestników ruchu. Dowodem jest wideo, które pojawiło się na kanale YouTube STOP CHAM. Kierowca podróżujący przez Józefosław w powiecie piaseczyńskim rejestrował swój przejazd kamerką pokładową. Gdy wjechał na ulicę Wilanowską, napotkał roboty drogowe. Na ich wysokości wszystkie auta musiały poruszać się po jednym pasie. Autor nagrania chciał przejechać, lecz drogę zablokowała mu inna osobówka. Gdy jej pasażer podszedł do szyby kierowcy, między mężczyznami wywiązała krótka, lecz bardzo intensywna potyczka słowna.

Kierowca: "Czego się k**** drzesz"?!

Wymiana zdań na środku ulicy trwała dosłownie kilka sekund, przy czym adwersarze przerzucali się argumentami jednocześnie. Ostatecznie to autor nagrania ustąpił i wycofał auto. W poniższym nagraniu usłyszycie, co mieli sobie do powiedzenia obaj panowie.

Warszawiacy sprawdzają wytrzymałość. Test Coopera na Skrze

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE