Pogoda na Boże Narodzenie 2020: czy będzie śnieg na święta?

i

Autor: Canva.com Pogoda na Boże Narodzenie 2020: czy będzie śnieg na święta?

Pogoda na Boże Narodzenie 2020: czy będzie śnieg na święta?

2020-12-18 14:04

Pogoda na Boże Narodzenie 2020. Jakie będą tegoroczne święta? Czy możemy liczyć na śnieg? Te pytania zadają sobie wszyscy już w listopadzie! Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą inne niż wszystkie. Musimy być przygotowani, że spędzimy je w znacznie mniejszym gronie niż przez ostatnie lata. Jeśli będą białe - znacznie podniosą nas na duchu! Czy jest na to szansa?

Pogoda na Boże Narodzenie 2020: czy będzie śnieg na święta? 24 grudnia obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. Święta 2020 będą inne niż w poprzednich latach. Jakie będą tegoroczne święta? Czy możemy liczyć na śnieg? Opady śniegu w Polsce znacznie poprawiłyby nastroje wszystkich, którzy zmagać będą się musieli w tym czasie z COVID-19 lub spędzą samotne święta w domu. Szczególnie ważne może być to dla dzieci. Lepienie bałwana, sanki czy bitwa na śnieżki to świetne sposoby na bezpieczne spędzanie czasu i zarazem ruch na świeżym powietrzu. Ciepły listopad nie zwiastuje jednak, by biały puch pokrył nasze ulice już na początku grudnia. Czy spadnie śnieg na święta? 

Pogodna na święta - 24, 25 i 26 grudnia. Czy spadnie śnieg?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje:

Prognoza modelu IMGW-Reg dla wybranych miast w Polsce zapowiada, że grudzień charakteryzować się będzie średnimi temperaturami powietrza w klasie „powyżej normy”. W rejonie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Kielc, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego średnia miesięczna temperatura powietrza może zostać przekroczona o ponad 1,0°C. (..) Średnie temperatury „w normie” przewiduje się miejscami w południowo-zachodniej i północno-wschodniej Polsce.

Prognoza pogody na Boże Narodzenie 2020

Jaka pogoda na święta 2020?

Po 20 grudnia oraz w Święta w ciągu dnia temperatura maksymalna nie będzie przekraczać + 2 st. C., noce z temperaturą poniżej zera od -2 do -10 st. C w górach Przeważać będzie zachmurzenie duże, okresami występować będą opady deszczu ze śniegiem i śniegu, w górach okresami opady śniegu.Te informację przygotowało dla nas Biuro  Meteo Cumulus.

Została pochowana w reżimie sanitarnym. Okazało się, że nie była zakażona COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE